Drzwi unoszono-przesuwne HST 85 mm

Drzwi unoszono-przesuwne typu HST 85 mm mogą występować w co najmniej kilku różnych wersjach i układach skrzydeł oraz części nieotwieranych. Różnorodność konstrukcji jest jedną z niezaprzeczalnych zalet tego rozwiązania.

Najpopularniejsze schematy drzwi HST to  warianty 2-kwaterowe – z jednym lub oboma skrzydłami ruchomymi - lub 4-kwaterowe –  z dwoma środkowymi lub wszystkimi  skrzydłami ruchomymi. Rozwiązanie drzwi HST umożliwia realizacje wielkowymiarowych, przeszklonych elewacji - maksymalna szerokość zestawu drzwi HST sięga aż 6 metrów, zaś maksymalne dopuszczalne wymiary skrzydeł to aż 3000x2500 mm. 

drzwi-unoszono-przesuwne-HST85-MODEL

W drzwiach HST stosuje się specjalistyczne okucia okienne, które gwarantują, że skrzydła swobodnie i bez najmniejszego oporu przesuwają się względem siebie lub względem nieotwieranych części konstrukcji.

W tym rozwiązaniu uszczelnienie realizowane jest za pomocą zintegrowanych uszczelek, co gwarantuje wysoką szczelność.  Odpowiednia szczelność przestrzeni pomiędzy poruszającymi się skrzydłami drzwi HST w chwili gdy pozostają one w pozycji zamkniętej zapewniona jest przez specjalny układ nakładających się na siebie zaczepów wyposażonych w system uszczelek przylgowych.

drzwi-unoszono-przesuwne-HST85-przekroj

Nowością w tym segmencie jest modułowy charakter konstrukcji, dzięki któremu wariant HST oparty na profilach 85 mm oferuje aż trzy opcje wykonania: Basic, Standard i Premium, o zróżnicowanych wymaganiach odnośnie izolacyjności termicznej.

aluplast_drzwi_przesuwne_HST_85_mm_premium_standard_basic 

Aluplast_Product_HST85mm_mNOWOŚĆ: Nowe rozwiązanie systemowe w ramach drzwi HST z bardzo wąską ramą w części stałoszklonej. 

       FF_Stand-7454  

Przeczytaj:

Drzwi unoszono-przesuwne HST 85 mm - "Dojrzale_HST"

Drzwi_unoszono_przesuwne HST_- montaż

Amar - montaż drzwi balkonowych HST na niesystemowych podporach stalowych

Dane techniczne

hst

Jesteś zainteresowany systemem Drzwi unoszono-przesuwne HST 85 mm?

Skontaktuj się z przedstawicielem
lub
Znajdź dealera w okolicy

Znajdź producenta okien