Aktualności

 

Wizja przyszłości aluplast na targach Fensterbau Frontale 2016

Na targach Fensterbau Frontale 2016 firma aluplast GmbH pojawi się z całkowicie nowym stoiskiem. Dyrektor zarządzający Patrick Seitz chciałby, aby było ono postrzegane jako jednoznaczny sygnał: „We wszystkim, czym zajmujemy się w codziennej działalności naszego przedsiębiorstwa, stawiamy na pierwszym miejscu na potrzeby producentów okien. I dokładnie tak będzie również na naszym nowym stoisku targowym: pod hasłem przewodnim "Okno przyszłości" prezentujemy kompleksowe, a przede wszystkim przyszłościowe, rozwiązania.

25-01-2016

czytaj dalej

ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku zbadał znajomość marek profili okiennych z PVC

We wrześniu 2015 roku firma ASM przeprowadziła na reprezentatywnej grupie ponad 1000 dorosłych Polaków badanie omnibusowe dotyczące wspomaganej znajomości marek profili okiennych z PVC. Badanie przeprowadzone na tak dużej grupie gwarantuje wiarygodność wyników i jest jednym z mierników skuteczności działań reklamowych kierowanych do konsumentów.

21-01-2016

czytaj dalej

profiokno_okladka

Profesjonalnie o oknach.

Jesteśmy wydawcą bezpłatnego pisma poświęconego tematyce stolarki okiennej i drzwiowej

Zobacz najnowszy numer

Drzwi unoszono przesuwne HST

Drzwi unoszono przesuwne HST

  System drzwi unoszono-przesuwnych HST firmy aluplast to idealne rozwiązanie optymalnego wykorzystania powierzchni w obrębie wyjść tarasowych lub ogrodowych.

Z myślą o nieograniczonej swobodzie tworzenia przestrzeni proponujemy Państwu jedyne w swoim rodzaju drzwi balkonowe systemu HST, w których każde otwierane skrzydło może mieć wymiar od 800 mm do 3000...

czytaj dalej