Aktualności

 

aluplast otwiera okno ku przyszłości

Jakie są wyzwania, którym branża będzie musiała w przyszłości stawić czoła i jak mogą przygotować się do nich producenci okien? Bogaty pakiet innowacyjnych produktów i usług, prezentowany przez aluplast na targach Fensterbau Frontale w Norymberdze, pokazuje przyszłościowe i realne rozwiązania.

01-03-2016

czytaj dalej

Wizja przyszłości aluplast na targach Fensterbau Frontale 2016

Na targach Fensterbau Frontale 2016 firma aluplast GmbH pojawi się z całkowicie nowym stoiskiem. Dyrektor zarządzający Patrick Seitz chciałby, aby było ono postrzegane jako jednoznaczny sygnał: „We wszystkim, czym zajmujemy się w codziennej działalności naszego przedsiębiorstwa, stawiamy na pierwszym miejscu na potrzeby producentów okien. I dokładnie tak będzie również na naszym nowym stoisku targowym: pod hasłem przewodnim "Okno przyszłości" prezentujemy kompleksowe, a przede wszystkim przyszłościowe, rozwiązania.

25-01-2016

czytaj dalej

profiokno_okladka

Profesjonalnie o oknach.

Jesteśmy wydawcą bezpłatnego pisma poświęconego tematyce stolarki okiennej i drzwiowej

Zobacz najnowszy numer

Drzwi unoszono przesuwne HST

Drzwi unoszono przesuwne HST

  System drzwi unoszono-przesuwnych HST firmy aluplast to idealne rozwiązanie optymalnego wykorzystania powierzchni w obrębie wyjść tarasowych lub ogrodowych.

Z myślą o nieograniczonej swobodzie tworzenia przestrzeni proponujemy Państwu jedyne w swoim rodzaju drzwi balkonowe systemu HST, w których każde otwierane skrzydło może mieć wymiar od 800 mm do 3000...

czytaj dalej