Aluplast Diamentem Forbesa 2022

Miesięcznik "Forbes" opublikował kolejną edycję raportu Diamenty Forbesa 2022. Firma Aluplast została wyróżniona w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa wśród firm o przychodach powyżej 250 mln.

aluplast_diamenty_forbes_2022

Aluplast od 20 lat jest liderem rynku systemów okiennych z PVC w Polsce. Będąc częścią Grupy Aluplast, posiadającej 24 oddziały produkcyjne i przedstawicielstwa, jest obecny w ponad 80 krajach.Otrzymane wyróżnienie potwierdza naszą pozycję wśród przedsiębiorstw silnie kształtujących nie tylko naszą branżę, ale również polską gospodarkę. Nie zwalniamy tempa. Mamy nadzieję, że nasze tegoroczne wyniki pozwolą nam piąć się dalej w rankingu, a realizowane obecnie inwestycje, związane z budową nowego zakłądu, stworzą ramy do dalszego rozwoju dla nas i naszych partnerów handlowych.

A krótka zapowiedź tego w materiale 👉 PREZENTACJA FORBES

aluplast_tworzymy_ramy_diamenty_forbes_2022

Zapraszamy również do lektury tegorocznego rankingu w jego regionalnych odsłonach 👉 : RANKINGI REGIONALNE 

Jak podkreślają twórcy raportu: Raport Diamenty Forbesa od lat wskazuje najszybciej rozwijające się polskie firmy. Zestawienie obejmuje firmy, które w ciągu trzech ostatnich lat najszybciej zwiększały swoją wartość. Ponadto, żeby znaleźć się na liście, przedsiębiorstwo musi spełniać szereg wymogów, m.in. posiadać pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy, charakteryzować się wysoką płynnością bieżącą i odnotowywać nieprzerwany wzrost wyceny. Raport Diamenty Forbesa 2022 został opracowany przez redakcję magazynu „Forbes” oraz wywiadownię gospodarczą Dun & Bradstreet Poland. Znalazły się na niej firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Analitycy Dun & Bradstreet Poland wycenili przedsiębiorstwa, stosując metodę szwajcarską, łączącą metodę majątkową i dochodową. Wartość przedsiębiorstw jest średnią ważoną ich majątku i wartości dochodowej.

Bardzo dziękujemy naszym Partnerom i Pracownikom za zaufanie, zaangażowanie  i wsparcie!