aluplast Liderem Rynku Stolarki 2016

Aluplast po raz kolejny został wyróżniony tytułem Lidera Rynku Stolarki 2016 podczas tegorocznego spotkanie biznesowego klubu Forum 100, który odbył się 19 października w warszawskiej siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego. 
aluplast_liderrynku2016

Bardzo cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy się znaleźć w gronie wyróżnionych firm, jako największy dostawca systemów okiennych z PVC w Polsce – komentuje Marcin Szewczuk,  Marketing Manager aluplast sp. z  o.o. W ubiegłym roku osiągnęliśmy obroty w wysokości prawie 440 milinów PLN, co jest wynikiem o kilkanaście procent lepszym niż w roku poprzedzającym. Poza umocnieniem naszej pozycji rynkowej wprowadziliśmy również do oferty kolejne innowacyjne systemy, które powinny zwiększyć konkurencyjność naszą i naszych klientów. 

Gala zgromadziła blisko 140 menedżerów firm okienno-drzwiowych, którzy mieli możliwość zapoznania się również z prezentacją wyników sprzedaży okien i drzwi w I półroczu br., przygotowaną przez specjalistów z Centrum Analiz Branżowych. Zaprezentowano prognozy dla branży na cały rok 2016 oraz na kolejny sezon: spodziewana jest dalsza poprawa sprzedaży zarówno na rynku krajowym, jak i w eksporcie.

Tytuły Liderów Rynku Stolarki przyznawane są firmom, które w minionym sezonie uzyskały najlepsze wyniki sprzedażowe, a więc zyskały największe uznanie w oczach inwestorów – swoich klientów, komentują przedstawiciele Centrum Analiz Branżowych.  Zestawienie tych wyników wykonywane jest przez Centrum Analiz Branżowych na zlecenie miesięcznika Forum Branżowe. Tegoroczna Gala Liderów Rynku Stolarki odbyła się po raz dziewiąty.