aluplast partnerem MONTERIADY 2018 podczas targów Budma

Zapraszamy na prezentacje nowoczesnych metod montażu stolarki podczas MONTERIADY, która będzie miała miejsce w trakcie targów Budma 2018.

Aluplast po raz kolejny został partnerem MONTERIADY, która będzie odbywać się przez cały czas trwania targów BUDMA, w dniach 30 stycznia - 2 lutego 2018 roku.  Monteriada to projekt promujący prawidłowy montaż wyrobów stolarki budowlanej, dedykowana zarówno dla inwestorów, monterów, jak i dystrybutorów stolarki budowlanej. Udział w niej to znakomita okazja do zapoznania się z nowoczesnymi metodami montażu wyrobów stolarki budowlanej: okien, drzwi, bram czy też osłon okiennych.

MONTERIADA_2018_banner_aluplast

Nasz udział w Monteriadzie podyktowany jest tym, że  konsekwentnie od wielu lat angażujemy się w różne projekty edukacyjno-szkoleniowe mające na celu  edukację i promocję dobrych praktyk i nowoczesnych rozwiązań technicznych w  zakresie montażu stolarki – komentuje Marcin Szewczuk z firmy aluplast. Mimo, iż od wielu lat na rynku dostępnych jest wiele produktów, jak również prowadzi się wiele szkoleń, to niestety wciąż montaż wydaje się słabym ogniwem całego procesu oferowania stolarki budowlanej. Stąd też w naszych pokazach będziemy starali się pokazać jak w sposób kompleksowy traktować montaż, uwzględniając wszystkie istotne etapy obejmujące pomiar, planowanie, dobór produktów i finalne zamontowanie stolarki.

aluplast_MONTAZ_WARSTWOWY_okna_PVCFirma Aluplast przeprowadzi podczas tegorocznej Monteriady, wspólnie z firmą Soudal, praktyczny pokaz montażu warstwowego energooszczędnych okien z PVC wykonanych w systemie aluplast Ideal 8000. Nowością w tym roku będzie również pokaz montażu rolet adaptacyjnych aluplast RAK, przeznaczonych do zabudowy wraz z praktycznym pokazem instalacji i programowaniem najnowszej generacji silników  RS 100 marki Somfy.

 

 Harmonogram tegorocznych pokazów przedstawia się następująco:
aluplast_monteriad_2018_harmonogram_pokazow

MONTERIADA 2018 na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA zlokalizowana będzie na stoisku nr 1 w pawilonie 5.

moteriada_aluplast_2018
Jako partner Monteriady mamy dla Was do rozdania 60 bezpłatnych wejściówek na targi Budma. Zainteresowanych otrzymaniem wejściówek prosimy o wypełnienie formularza na stronie: http://www.aluplast.com.pl/formularz-kontaktowy (wpisując w treści "MONTERIADA ALUPLAST")