Aluplast partnerem Monteriady podczas targów Budma 2019

Już po raz trzeci Aluplast wraz z czołowymi markami branży stolarki budowlanej przeprowadzą podczas targów Budma 2019 pokazy profesjonalnego montażu okien, drzwi oraz bram.

fb-header-2

Premierowy pokaz montażu wielkogabarytowych tarsowych drzwi przesuwnych

Podczas tegorocznej Monteriady 2019 po raz pierwszy zaprezentowany zostanie profesjonalny montaż wielkogabarytowych drzwi unoszono-przesuwnych aluplast HST 85 mm o wymiarach 3 x 2,5 m, przygotowany przez firmę Aluplast.

Drzwi unoszono-przesuwne HST to z pewnością produkt premium w zakresie rozwiązań dla drzwi tarasowych. Ich ogromna popularność oraz sukcesywnie zwiększająca się sprzedaż spowodowały, że zdecydowaliśmy się podczas tegorocznej Monteriady zaprezentować montaż właśnie tego typu konstrukcji – komentuje Marcin Szewczuk, Marketing Manager Aluplast sp. z o.o.. Tym bardziej, że jest to rozwiązanie wiążące się ze sporym wydatkiem, a jego właściwa eksploatacja i użytkowanie w dużej mierze zależą waśnie od ich poprawnego zamontowania. Przy montażu drzwi HST 85 wykorzystany zostanie dodatkowo manipulator pneumatyczny firmy Glasslift.  

W pokazach zastosowane zostaną drzwi aluplast HST 85 mm w wariancie Premium, o wymiarach 3x2,5 m w schemacie A, których współczynnik przenikania ciepła wynosi Uw = 0,72  W/m2K (więcej informacji o systemie na stronie: https://www.aluplast.com.pl/drzwi-unoszono-przesuwne-hst  ). 

aluplast_hst_crosssection

Oprócz pokazu montażu drzwi HST przeprowadzony zostanie również praktyczny pokaz montażu rolet adaptacyjnych aluplast RAK (https://www.aluplast.com.pl/rolety-adaptacyjne-rak/e ), przeznaczonych do zabudowy wraz z pokazem instalacji i programowaniem silników marki Somfy.

Każdego dnia targów, w dniach 12-15.02.2019 odbędzie się jeden pokaz montażu wymienionych wyżej produktów. Byście mogli Państwo odpowiednio zaplanować swój pobyt na targach przedstawiamy poniżej szczegółowy harmonogram pokazów:

7099_POiD_Budma_Monteriada_2019_harmonogram_A4-1-724x1024

MONTERIADA już po raz czwarty gościć będzie na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA. Wydarzenie, realizowane we współpracy z czołowymi markami z rodzimej branży stolarki budowlanej buduje świadomość odbiorców w zakresie prawidłowego montażu okien, drzwi, bram garażowych, osłon okiennych i towarzyszących im rozwiązań. Jest też doskonałą okazją do propagowania nowoczesnych technik montażowych.

MONTERIADA 2019 na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu (12- 15 lutego 2019 roku) zlokalizowana będzie w pawilonie 5, stoisko nr 1.

Bezpłatne bilety wstępu
Jako partner Monteriady mamy dla Was do rozdania 50 bezpłatnych wejściówek na targi Budma. Zainteresowanych otrzymaniem wejściówek prosimy o wypełnienie formularza na stronie: http://www.aluplast.com.pl/formularz-kontaktowy  (wpisując w treści "MONTERIADA ALUPLAST").

monteriada-2019-facebook-odbierz-zaproszenie-zajawka