Aluplast po raz dwunasty z wyróżnieniem Lidera Rynku Stolarki 2020

Podczas jednego z najważniejszych w tym roku wydarzeń branżowych – Ogólnopolskiego Forum Stolarki 2020 już tradycyjnie miała miejsce Gala Liderów Rynku, podczas której wyróżniono firmy osiągające najwyższe przychody ze sprzedaży w poszczególnych segmentach rynku.

Aluplast_Lider_Rynku_Stolarki_2020

Po raz pierwszy Ogólnopolskie Forum Stolarki odbyło się całkowicie w formule on-line. Po raz pierwszy również trwało przez trzy dni, podczas których w szeregu ciekawych prelekcji przedstawiono inspirujące prezentacje dotyczące tematyki marketingu, nowoczesnych kanałów sprzedaży oraz ekologii.  W takiej samej formule wręczane były również tytuły Liderów Rynku Stolarki 2020. Cieszy, że przy tych wielu zmianach, jedno pozostało niezmienne i mieliśmy zaszczyt już po raz dwunasty zostać wyróżnieni tytułem Lidera Rynku Stolarki 2020 w kategorii "Systemy okienne z PVC".

 

Bardzo cieszy nas, że 25 lat aktywności Aluplast w Polsce „zamykamy” wyróżnieniem Lidera Rynku Stolarki 2020, które mamy przyjemność odbierać po raz dwunasty z rzędu – komentuje Marcin Szewczuk, Marketing Manager Aluplast sp. z o.o.. Dziękujemy wszystkim naszym partnerom handlowym, dystrybutorom, montażystom oraz pracownikom, bez których zaangażowania i lojalności uzyskanie takich wyników nie byłoby możliwe. Jako lider tego segmentu runku staramy się konsekwentnie „tworzyć RAMY”  do wspólnego rozwoju naszego i naszych partnerów.  Mamy nadzieję, że realizowana obecnie na ul. Profilowej nr 1 w Nagradowicach inwestycja związana z budową nowej fabryki jeszcze poprawi naszą efektywność i konkurencyjność.

Alupalst_fabryka_nowa_Nagradowice