Aluplast ponownie Liderem Rynku Stolarki 2017

Aluplast ponownie wyróżniony tytułem Lidera Rynku Stolarki 2017 podczas Gali Liderów Rynku Stolarki 2017, która odbyła się w dniu 25  października w siedzibie Business Centre Club. Gala była częścią spotkania Klubu Forum 100 największych firm z branży, organizowanego cyklicznie przez miesięcznik Forum Branżowe oraz Centrum Analiz Branżowych. Wyróżnienia przyznawane są firmom, które w roku poprzednim osiągnęły w swojej branży najwyższe przychody ze sprzedaży.

IMG_9362_

To bardzo miłe, że po raz kolejny mogliśmy się znaleźć w gronie wyróżnionych firm i od pierwszej edycji rankingu mamy przyjemność  odbierać wyróżnienie Lidera Rynku Stolarki, jako największy dostawca systemów okiennych z PVC  – komentuje Marcin Szewczuk,  Marketing Manager aluplast sp. z  o.o.. Ubiegły rok był dla nas przełomowy, bo po raz pierwszy przekroczyliśmy poziom sprzedaży w wysokości 500 milionów PLN.

alupalst_Liderzy_Rynku_Stolarki_2017_dostawcy
Gala Liderów Rynku 2017 już tradycyjnie zgromadziła bardzo liczne grono menedżerów z branży stolarki okienno-drzwiowej. Jednym z ważnych punktów spotkania była prezentacji wyników sprzedaży i prognoz dla rynku stolarki, jak również perspektyw ekspansji eksportowej na rynkach pozaeuropejskich.
Tytuły Liderów Rynku Stolarki przyznawane są firmom, które w minionym sezonie uzyskały najlepsze wyniki sprzedażowe, a więc zyskały największe uznanie w oczach inwestorów – swoich klientów, komentują przedstawiciele Centrum Analiz Branżowych.  Zestawienie tych wyników wykonywane jest przez Centrum Analiz Branżowych na zlecenie miesięcznika Forum Branżowe. Tegoroczna Gala Liderów Rynku Stolarki odbyła się już po raz dziesiąty.