Aluplast ponownie wyróżniony tytułem Budowlanej Marki Roku 2021 w kategorii „Profile PVC”

10 czerwca ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku ogłosiło w Hotelu Windsor w Jachrance wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku 2021. Już po raz kolejny uznanie wykonawców w kategorii „Profile PVC” zyskała firma Aluplast, otrzymując tytuł Budowlanej Marki Roku 2021

                             asm_budowlana_marka_roku_2021_aluplast_profile_pvc_dyplom

Bardzo dziękujemy wszystkim wykonawcom, którzy zaufali naszej marce i których pozytywne doświadczenia i opinie pozwalają nam się cieszyć tym wyróżnieniem – komentuje Marcin Szewczuk, Marketing Manager Aluplast sp. z o.o..  Z naszej strony stale staramy się poszerzać naszą ofertę systemów okiennych i „tworzyć RAMY” do skutecznego konkurowania naszych partnerów handlowych na rynku.  Niemniej ważne, w tych niezwykle burzliwych czasach, jest jednak również partnerskie i odpowiedzialne podejście do współpracy, tak by wspólnie rozwijać nasze biznesy. 

asm_budowlana_marka_roku_2021_aluplast_profile_pvc_www

Ranking Budowlana Marka Roku jest jedynym w Polsce projektem badawczym o niezależnym charakterze i szerokim zasięgu – wyjaśnia Pani Małgorzata Walczak-Gomuła, Prezesa Zarządu ASM.  Opiera się na spontanicznych wskazaniach wykonawców, którym nie podpowiadamy listy marek do wyboru. W pierwszym kwartale roku przeprowadzamy ogólnopolskie badanie ankietowe wśród sprofilowanych grup wykonawców, aby poznać ich opinie na temat materiałów budowlanych, których używają w codziennej pracy. Tytuły i wyróżnienia Budowlanej Marki  Roku są przyznawane wg kryteriów częstotliwości stosowania marki, najwyższej dostępnej na rynku jakości i najlepszej relacji ceny do jakości. Dla każdej kategorii  produktowej niezależne badania realizowane są na reprezentatywnej próbie. 

asm_budowlana_marka_roku_2021_aluplast_profile_pvc_gala