Aluplast ponownie z tytułem Lidera Rynku Stolarki 2019 w kategorii systemów okiennych z PVC

W dniu 3 października podczas  targów Warsaw Build w Nadarzynie odbyło się Ogólnopolskie Forum Stolarki 2019 r., które przyciągnęło blisko 400 menadżerów największych firm tej branży z ponad 200 firm. Podczas OFS tradycyjnie już poznaliśmy laureatów Gali Liderów Rynku Stolarki 2019.

OFS_lider_rynku_aluplast_2019_

Uroczysta Gala wręczenia wyróżnień Liderom poszczególnych segmentów tego rynku miała miejsce już po raz jedenasty. Tytuły są przyznawane poszczególnym firmom w oparciu o wyniki sprzedaży realizowane przez nie na rynku Polskim. 

OFS_lider_rynku_aluplast_2019

Bardzo cieszymy się, że udaje nam się od pierwszej edycji Gali Liderów Rynku utrzymywać pozycję lidera rynku w kategorii systemów okiennych z PVC. Dziękujemy jednocześnie naszym wszystkim partnerom handlowym, którzy w dużej mierze są współautorami tego sukcesu – podsumowała Marcin Szewczuk, Marketing Manager Aluplast sp. z  o.o., który w imieniu firmy odebrał wyróżnienie. 

OFS_lider_rynku_aluplast__2019

Ogólnopolskie Forum Stolarki to spotkanie umożliwiające integrację branży i wymianę doświadczeń. Niezwykle ciekawym i szeroko komentowanym elementem tych spotkań jest również prezentacja wyników polskiej branży stolarki przeprowadzana przez przedstawiciela Centrum Analiz Branżowych.  W tym roku dodatkowo tematem przewodnim była innowacyjność produktów stolarki, sprzyjająca trosce o środowisko naturalne i ochronę klimatu. Pan Marek Popkiewicz, analityk megatrendów oraz dziennikarz opowiedział o wpływie wyczerpujących się zasobów na przyszłość tej branży, a Paweł Gregorczyk, redaktor prowadzący serwis ForumBranzowe.com pokazał sposób na zmianę wizerunku branży dzięki innowacyjnej komunikacji marketingowej.