ALUPLAST z tytułem BUDOWLANEJ MARKI ROKU 2022!

Już po raz kolejny uznanie wykonawców w kategorii „Profile PVC” zyskała firma Aluplast, otrzymując tytuł Budowlanej Marki Roku 2021.                        

7 czerwca ASM Research Solutions Strategy ogłosiło podczas uroczystej Gali 18. edycji wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku 2022.

aluplast_BMR_2022_MarcinSzewczuk

Od 2004 ASM przeprowadza wśród kilku tysięcy firm wykonawczych ogólnopolskie badania, na podstawie których formułuje ranking dla kilkudziesięciu kategorii. Ranking jest projektem stricte badawczym, którego wynik jest oparty o opinię wykonawców. Podstawy klasyfikacji są niezmienne. Wykonawcy są pytani o marki najwyższej jakości, marki najczęściej stosowane w danym roku oraz marki o najlepszej relacji ceny do jakości. 

aluplast_BudowlanaMarkaRoku_2022

Bardzo dziękujemy wszystkim naszym Partnerom Handlowym. To dzięki Wam po raz kolejny zdobyliśmy tytuł BUDOWALNEJ MARKI ROKU 2022 w kategorii: PROFILE OKIENNE Z PVC. 

 

Ranking Budowlana Marka Roku nie należy do konkursów jurorskich, które ze swej natury mają charakter subiektywny – wyjaśniają przedstawiciele ASM. Ranking Budowlana Marka Roku opiera się o stałe założenia metodologiczne, które się nie zmieniają. Tak, jak na początku, nadal pytamy Wykonawców o marki najwyższej jakości, marki najczęściej stosowane w danym roku oraz marki o najlepszej relacji ceny do jakości. Podstawy klasyfikacji zatem są niezmienne. Ranking cały czas jest platformą komunikacji między producentami, wykonawcami a inwestorami.