Elegancka czerń. Nowa folia Jet Black matt CC+ w ofercie Aluplast.

Już od dłuższego czasu widoczne są coraz bardziej  zmiany preferencji dotyczących kolorów okien, wśród których zaczynają dominować przede wszystkim kolory antracytowe, bazaltowe oraz różne odcienie szarości. Wciąż jednak poszukuje się nowych, atrakcyjnych opcji dekoracji, które pozwolą nadać oknom oryginalny styl.

Modna czerń

Jednym z takich modnych „odkryć” ostatnich miesięcy jest czarna folia Jet Black matt CC+ (AP 71),  najciemniejsza czerń dostępna obecnie na rynku. Drobna, błyszcząca faktura sprawia szczególnie eleganckie wrażenie.

aluplast_folia_dekoracyjna_ap71_jet_black        aluplast_folia_dekoracyjna_ap71_jet_black_cc

Udoskonalona struktura folii cool colors plus

Folia Jet Black matt jest folią premium z serii skai® cool colors plus, która jest dodatkowo wzbogacona o białą warstwę bazową, a tym samym uzyskuje jeszcze większy wpływ na zmniejszenie absorpcji ciepła. Folie wykonane w technologii cool colors plus charakteryzują się trójwarstwową strukturą, dzięki której uzyskuje się jeszcze lepsze właściwości absorpcyjne, szczególnie na ciemnych nośnikach. Folie te wyposażone w dodatkową białą warstwę od strony rewersu zapobiegają dalszemu nagrzewaniu się nośnika. Dzięki temu uzyskujemy najlepsze rezultaty w redukcji absorpcji ciepła. Grubsza warstwa akrylatu – 60 µ o doskonałych właściwościach chroniących folię jeszcze wydatniej wpływa na bardzo dobre wyniki dla tej technologii w badaniach starzeniowych.

Nowa folia o numerze AP 71 w opcji dwustronnego okleinowania dostępna jest na profilach o antacytowym rdzeniuZ pełną gamą oferowanych folii dekoracyjnych możecie sie Państwo zapoznać na stronie.