Grupa aluplast

Grupa aluplast od 1982 roku zajmuje się rozwojem, produkcją i sprzedażą wysokiej jakości, zaawansowanych technicznie systemów okiennych z PVC, zaliczając się do grona największych marek w Europie. Po 30 latach funkcjonowania aluplast jest międzynarodową firmą, dysponującą 20 oddziałami produkcyjnymi i przedstawicielstwami handlowymi, zatrudniającą około 1350 pracowników w ponad 28 krajach na 6 kontynentach.

IMG_4431_2-aluplast-deutschland-mischturm-blue

Dzięki innowacjom, zaangażowaniu i znakomitej komunikacji między oddziałami, zaprojektowane w centrali w Niemczech produkty są precyzyjnie dopasowane do specyficznych wymagań każdego z rynków, na których działamy. Ciągłe inwestycje w bazę technologiczną gwarantują najwyższy poziom techniczny oferowanych rozwiązań.

Firma rodzinna blisko klienta

Aluplast, pomimo globalnej skali działalności, nie jest typową korporacją - pozostaje firmą rodzinną o jasno określonej hierarchii wartości. Skupiamy się na kliencie i jego potrzebach. Jesteśmy blisko. Jesteśmy dostępni. Naszą wielką siłą jest elastyczność. Krótkie ścieżki komunikacji i szczupła struktura organizacyjna pozwalają nam szybko reagować na potrzeby klientów i zmieniające się wymagania rynkowe.

Ekspert w dziedzinie systemów okiennych

O oknach wiemy naprawdę dużo. Ponad 30 lat doświadczenia w zakresie projektowania i produkcji systemów okiennych z PVC czyni z nas kompetentnego partnera i godnego zaufania doradcę w tej dziedzinie. 

Odpowiedzialność wobec środowiska

Aluplast aktywnie przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. Surowce używane do produkcji naszych wyrobów wytwarzane są z zastosowaniem przyjaznych środowisku stabilizatorów cynkowo-wapiennych, bez zawartości ołowiu.  Aluplast jest także sygnatariuszem programu REWINDO oraz uczestnikiem inicjatywy VINYL 2010, które m. in. zakładają stosowanie surowców z recyklingu w naszych profilach. Dzięki temu, aluplast oferuje systemy okienne wytwarzane w proekologiczny sposób.

aluplast_centrala

aluplast_Karlsruhe