Aktualności

 

Aluplast ze złotym godłem KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2021

Badania realizowane w ramach Projektu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI za cel główny przyjmują wyłonienie Liderów Jakości usług i produktów dostępnych na polskim rynku.                               

23-12-2021

czytaj dalej

Aluplast ponownie z wyróżnieniem Lider Rynku Stolarki 2021

Za nami dwa intensywne dni podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki Jesień 2021. Konferencja online, która już tradycyjnie skupiła spore grono managerów z naszej branży, była tym razem platformą wymiany wiedzy i doświadczeń w dwóch tematach wiodących: Jak wykorzystać szanse stojące przed naszą branżą w najbliższych latach w kontekście fali renowacji e UE oraz jak zniwelować zagrożenia wynikające z okresowych braków i wzrostu cen surowców, z którymi mieliśmy do czynienia w tym roku.

02-12-2021

czytaj dalej

profiokno_okladka

Profesjonalnie o oknach.

Jesteśmy wydawcą bezpłatnego pisma poświęconego tematyce stolarki okiennej i drzwiowej

Zobacz najnowszy numer

Drzwi przesuwne aluplast smart-slide

Drzwi przesuwne aluplast smart-slide

  Drzwi przesuwne SMART-SLIDE to nowa generacja w zakresie przesuwnych drzwi tarasowych, które cechują przede wszystkim doskonałe właściwości techniczne oraz komfort ich obsługi.

DUŻA SZCZELNOŚĆ KONSTRUKCJI Drzwi przesuwne smart-slide to nowe rozwiązanie w segmencie drzwi/okien przesuwnych, które docelowo mogą być atrakcyjną alternatywą dla drzwi tarasowych typu...

czytaj dalej