Marka aluplast ponownie z prestiżowym wyróżnieniem Budowlanej Marki Roku 2017

Ranking Budowlana Marka Roku ma na celu wyłonienie najpopularniejszych i cieszących się największym uznaniem wykonawców marek budowlanych.

XIII edycja Gali Budowlana Marka Roku odbyła się w hotelu Venecia Palace w Michałowicach k. Warszawy, gdzie przyznano wyróznienia Budowlanych Marek Roku 2017, które honorują marki cenione przez wykonawców w ciągu wielu lat.
Za sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych w 2017 roku w kategorii „Profile okienne PVC” ponownie wyróżniona została firma aluplast. Tytuł został przyznany na podstawie wyników ogólnopolskiego badania opinii i preferencji firm wykonawczych. Tytuły i wyróżnienia Budowlanej Marki  Roku są przyznawane według następujących kryteriów: częstotliwości stosowania marki, najwyższej dostępnej na rynku jakości i najlepszej relacji ceny do jakości. Dla każdej kategorii produktowej niezależne badania realizowane są na reprezentatywnej próbie.

aluplast_BMR_2017


Jak podkreśla Pani Małgorzata Walczak-Gomuła, Prezesa Zarządu ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, ranking Budowlana Marka Roku jest jedynym w Polsce projektem badawczym o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze opartym o autentyczne wskazania rynku. W pierwszym kwartale 2017 r. przeprowadziliśmy ogólnopolskie badanie ankietowe wśród wykonawców,
aby poznać ich opinie na temat kilkudziesięciu grup asortymentowych materiałów budowlanych. Efektem badania jest Ranking, który oferuje producentom trzy główne korzyści – wiedzę o pozycji własnej i konkurencji, promocję wśród klientów oraz prestiż. Na podstawie raportu Budowlana Marka Roku producent może ocenić, czy jego działania, które podejmuje z firmami wykonawczymi przynoszą skutek nie tylko w aspekcie sprzedażowym, ale także - a może przede wszystkim, wizerunkowym.

aluplast_budowlana_marka_roku_2017
To niezwykle miłe, że wykonawcy wciąż bardzo wysoko oceniają naszą markę oraz zdobywa ona ich uznanie i zaufanie – podsumowuje Marcin Szewczuk, Marketing Manager aluplast sp. z o.o  . W przypadku takiego produktu jak nasz ten proces jest nieco bardziej złożony, gdyż na wizerunek marki w oczach wykonawców wpływa jeszcze cały proces produkcji okien dokonujący się u współpracujących z nami producentów okien. Niemniej to bardzo często marka profili jest wyznacznikiem wyborów dokonywanych przez inwestorów.

BMR_2017