Automatyk – lider w dziale technicznym

ogloszenie-pracuj-szablon-2020-05_05_technolog_inzynier

Aluplast to największy w Polsce producent systemów okiennych z PVC. Każdego dnia wytwarzamy tysiące metrów profili, z których powstaną okna montowane w domach na całym świecie. Aż 30% naszych pracowników jest z nami dłużej niż 10 lat. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

miejsce pracy: Poznań

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • budowa i stworzenie działu automatyki przemysłowej w Dziale Technicznym
  • tworzenie dokumentacji - schematy, instrukcje obsługi
  • dbanie o stan maszyn i urządzeń technicznych
  • programowanie sterowników PLC (głównie Siemens S7, B&R)
  • samodzielne rozwiązywanie napotkanych problemów technicznych
  • zapewnienie ciągłości pracy linii i urządzeń produkcyjnych– diagnostyka i usuwanie bieżących awarii z zakresu sterowania automatycznego i urządzeń elektrycznych
  • analizowanie bieżących problemów w zakresie automatyki i sterowania maszyn, proponowanie i wdrażanie usprawnień w zakresie automatyki
  • wdrażanie zmian programowych w sterownikach PLC i panelach HMI w istniejących i układach sterowania i wizualizacjach
  • praca projektowa w zakresie elektryki i automatyki – projektowanie szaf sterowniczych, dobór oczujnikowania, dobór napędów, integracja podzespołów

Nasze wymagania:

  • min 2 lata doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • umiejętności menadżerskie
  • wykształcenie mgr. inżynier
  • umiejętność czytania dokumentacji architektonicznej,
  • bardzo dobra znajomość programów do projektowania 2D i 3D i narzędzi Microsoft Project
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziana wiedza z zakresu zarządzania projektami zgodnie z metodykami (PRINCE2, PMI, IPMA, PMBOK, Agile)
Sprawdź nas. Oferujemy:
korzysci-z-pracy-w-aluplast
Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj

Aplikuj na to stanowisko przez system e-recruiter