Elektromechanik

pracuj-w-aluplast

Aluplast to największy w Polsce producent systemów okiennych z PVC. Każdego dnia wytwarzamy tysiące metrów profili, z których powstaną okna montowane w domach na całym świecie. Aż 40% naszych pracowników jest z nami dłużej niż 10 lat. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • Wykonujesz konserwacje i przeglądy okresowe maszyn i urządzeń
  • Rozwiązujesz problemy techniczne i usuwasz na bieżąco usterki maszyn
  • Pracujesz nad usprawnianiem istniejących instalacji, maszyn, urządzeń
  • Bierzesz udział w uruchomieniach nowych instalacji
  • Pracujesz w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym

Nasze wymagania:

  • Masz wykształcenie kierunkowe elektryczne
  • Posiadasz uprawnienia SEP E1 do 1 kV lub powyżej (możliwość zrobienia w firmie)
  • Masz co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Szukasz dobrej pracy na stałe? Sprawdź nas. Oferujemy:
korzysci-z-pracy-w-aluplast
Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj

Aplikuj na to stanowisko przez system e-recruiter