Pracownik produkcji w dziale ekstruzji

naglowek-ogloszenie-produkcja-aluplast-2021-10

Aluplast to największy w Polsce producent systemów okiennych z PVC. Każdego dnia wytwarzamy tysiące metrów profili, z których powstaną okna montowane w domach na całym świecie. W 2021 roku zostaliśmy wyróżnieni w rankingu Najlepsi Polscy Pracodawcy magazynu Forbes. 30% naszych Pracowników jest z nami dłużej niż 10 lat. W naszych zespołach łączymy ludzi różnego wieku, wykształcenia, narodowości, płci, bo wierzymy w ich potencjał.. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI W DZIALE EKSTRUZJI
miejsce pracy: Poznań
wynagrodzenie: 3630‐5990 zł brutto /mc

To stanowisko jest objęte programem rozwoju kompetencji „Młodszy Operator”.

Rozpoczniesz zdobywanie doświadczenia zawodowego w firmie aluplast na stanowisku pracownika produkcji i jeśli zechcesz, weźmiesz udział w programie szkoleniowym, by stać się operatorem maszyn.

Do czasu zdobycia niezbędnych kompetencji Twój zakres obowiązków będzie obejmował m.in.:

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Kontrolę jakość produkowanych wyrobów
  • Pakowanie wyrobów
  • Współpraca z pozostałymi pracownikami gniazda produkcyjnego
  • Praca w systemie 3-zmianowym czterobrygadowym

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Chęć rozwoju i zdobywania nowych kompetencji (motywacja do wejścia w program szkoleniowy i awansu na stanowisko Młodszy operator w pierwszym kroku rozwoju kariery zawodowej)
  • Mile widziane doświadczenia w firmach produkcyjnych i pracy polegającej na obsłudze maszyn produkcyjnych
  • Zmysł techniczny
  • Umiejętność obsługi komputera w stopniu podstawowym
  • Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym
Jeśli jesteś:

  • ambitny i szukasz nowych możliwości
  • pragniesz rozwijać się i więcej zarabiać
  • interesuje Cię rozwój w obszarze produkcji
Zapraszamy do naszej organizacji. Oferujemy:
korzysci-z-pracy-w-aluplast
Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj

Aplikuj na to stanowisko przez system e-recruiter