Referent ds. produkcji

ogloszenie-pracuj-szablon-2020-05_05_specjalista

Aluplast to największy w Polsce producent systemów okiennych z PVC. Każdego dnia wytwarzamy tysiące metrów profili, z których powstaną okna montowane w domach na całym świecie. Aż 40% naszych pracowników jest z nami dłużej niż 10 lat. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

REFERENT DS. PRODUKCJI

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • Monitorowanie dostępności niezbędnych do produkcji zasobów
  • Zamykanie zleceń produkcyjnych w systemie informatycznym - rozliczanie rzeczywistego zużycia surowców i materiałów na wykonaną produkcją
  • Śledzenie nieprawidłowości procesu przepływów materiałowych celem prawidłowego rozliczania
  • Raportowanie dziennej produkcji na podstawie produkcyjnych raportów operatorskich
  • Aktualizacja danych w systemie ERP oraz wdrażanie usprawnień
  • Prowadzenie dokumentacji przyjęcia i wydania towarów
  • Udział w systemowym raportowaniu odchyleń
    w zakresie wydajności linii produkcyjnych
  • Współuczestniczenie w projektach z zakresu
    Lean Manufacturing

Nasze wymagania:

  • Wyższe wykształcenie
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Dobra znajomość programów pakietu MS OFFICE
  • Dokładność, sumienność, dobra organizacja własnej pracy
  • Mile widziana znajomość systemu jakości ISO
Szukasz dobrej pracy na stałe? Sprawdź nas. Oferujemy:
korzysci-z-pracy-w-aluplast
Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj

Aplikuj na to stanowisko przez system e-recruiter