Ślusarz narzędziowy

naglowek-ogloszenie-produkcja-aluplast-2021-10

Aluplast to największy w Polsce producent systemów okiennych z PVC. Każdego dnia wytwarzamy tysiące metrów profili, z których powstaną okna montowane w domach na całym świecie. W 2021 roku zostaliśmy wyróżnieni w rankingu Najlepsi Polscy Pracodawcy magazynu Forbes. 30% naszych Pracowników jest z nami dłużej niż 10 lat. W naszych zespołach łączymy ludzi różnego wieku, wykształcenia, narodowości, płci, bo wierzymy w ich potencjał.. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY
miejsce pracy: Poznań
wynagrodzenie: 5 500 ‐ 7 400 zł brutto /mc

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • Utrzymujesz w ruchu i usuwasz na bieżąco usterki form do wytłaczania
  • Zajmujesz się obróbką elementów metalowych metodą ręczną oraz maszynową (frezowanie, toczenie, elektrodrążenie, spawanie, szlifowanie itp.)
  • Pracujesz na dwie zmiany 6-14, 14-22

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe lub doświadczenie na tożsamym stanowisku
  • Umiejętność w zakresie obsługi narzędzi do ekstruzji lub formowania wtryskowego (konstrukcje, wykonanie, modyfikacja, naprawa)
  • Skrupulatność oraz terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    Mile widziane:
  • Znajomość rysunku technicznego oraz programu Auto CAD
  • Doświadczenie w pracy na obrabiarce konwencjonalnej
  • Doświadczenie w mikrospawaniu lub spawaniu laserowym
Szukasz dobrej pracy na stałe? Sprawdź nas. Oferujemy:
korzysci-z-pracy-w-aluplast
Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj

Aplikuj na to stanowisko przez system e-recruiter