Specjalista ds. BHP

ogloszenie-pracuj-szablon-2020-05_05_technolog_inzynier

Aluplast to największy w Polsce producent systemów okiennych z PVC. Każdego dnia wytwarzamy tysiące metrów profili, z których powstaną okna montowane w domach na całym świecie. W 2021 roku zostaliśmy wyróżnieni w rankingu Najlepsi Polscy Pracodawcy magazynu Forbes. 40% naszych Pracowników jest z nami dłużej niż 10 lat. W naszych zespołach łączymy ludzi różnego wieku, wykształcenia, narodowości, płci, bo wierzymy w ich potencjał.. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bhp
  • prowadzenie/udział w szkoleniach z zakresu BHP
  • sporządzanie dokumentacji i ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków
  • sporządzanie dokumentacji BHP (ocen ryzyka, regulaminy rozporządzenia itp.)

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie – minimum studia wyższe, kierunkowe związane z bezpieczeństwem, inżynierskie
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku (najlepiej doświadczenie w branży przemysłowej, produkcyjnej)
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość komunikatywna języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Czytanie rysunków technicznych

Zakres obowiązków zgodny z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 września 1997r. w sprawie służby bezpieczeństw i higieny pracy
Szukasz dobrej pracy na stałe? Sprawdź nas. Oferujemy:
korzysci-z-pracy-w-aluplast
Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj

Aplikuj na to stanowisko przez system e-recruiter