Specjalista ds. sprzedaży krajowej / eksportowej

pracuj-w-aluplast

Aluplast to największy w Polsce producent systemów okiennych z PVC. Każdego dnia wytwarzamy tysiące metrów profili, z których powstaną okna montowane w domach na całym świecie. Aż 40% naszych pracowników jest z nami dłużej niż 10 lat. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • Przyjmowanie i wprowadzanie zamówień klientów
  • Nadzór nad procesem realizacji zamówienia
  • Doradztwo w zakresie przygotowania zamówienia
  • Przygotowywanie dokumentów sprzedażowych
  • Konsultacje i obsługa zapytań ze strony klientów (zamówienia, dostawy, reklamacje)
  • Realizacja procedur związanych z procesem obsługi klientów

Nasze wymagania:

  • Min. 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (B2B)
  • Znajomość języka angielskiego (poziom komunikatywny)
  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub techniczne)
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność prowadzenia rozmów/negocjacji z klientem
  • Znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel
  • Znajomość ERP (mile widziana znajomość programu XL-COMARCH)
  • Motywacja, chęci do rozwoju umiejętności i kompetencji
Szukasz dobrej pracy na stałe? Sprawdź nas. Oferujemy:
korzysci-z-pracy-w-aluplast
Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj

Aplikuj na to stanowisko przez system e-recruiter