Specjalista ds. zakupów technicznych

ogloszenie-pracuj-szablon-2020-05_05_specjalista

Aluplast to największy w Polsce producent systemów okiennych z PVC. Każdego dnia wytwarzamy tysiące metrów profili, z których powstaną okna montowane w domach na całym świecie. Aż 40% naszych pracowników jest z nami dłużej niż 10 lat. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • Ścisła współpraca z działami produkcyjnymi, utrzymaniem ruchu oraz innymi działami w firmie,
  • Tworzenie konfiguracji produktu dla klientów wewnętrznych w systemach typu ERP i pokrewnych
  • Czynny udział we wdrażaniu usprawnień wg metodologii Lean
  • Wykonywanie statystyk, analiz kontrahentów oraz oferowanych przez nich produktów
  • Przygotowywanie zamówień części, maszyn
  • Wdrażanie nowych produktów i opieka nad przydzielonymi klientami
  • Kontakt z dostawcami

Nasze wymagania:

  • Dyplom wyższych studiów na kierunku mechanicznym, inżynierii produkcji, elektrotechniki lub pokrewnym
  • Dobrą znajomością języka niemieckiego lub angielskiego (w tym język techniczny), umożliwiającą swobodne rozmowy, negocjacje oraz korespondencję
  • Znajomość Auto CAD, pakietu MS Office (perfekcyjna znajomość Excel), narzędzi statystycznych
  • Umiejętność technicznej analizy problemu oraz nastawienie na optymalizację i usprawnienia procesów produkcyjnych
Szukasz dobrej pracy na stałe? Sprawdź nas. Oferujemy:
korzysci-z-pracy-w-aluplast
Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj

Aplikuj na to stanowisko przez system e-recruiter