Profiokno

Magazyn branżowy "Profiokno" , którego pierwsze wydanie pojawiło się w połowie 2009 roku to bezpłatny magazyn poświęcony tematyce stolarki okiennej i drzwiowej. Wydawcą czasopisma jest firma aluplast, lider w produkcji systemów okiennych z PVC w Polsce.


RollUINSPIROWAĆ, EDUKOWAĆ, WYJAŚNIAĆ
- tak w skrócie można ująć cel jaki przyświeca naszemu wydawnictwu. “Profiokno” dostarcza fachową wiedzę i promuje nowoczesne rozwiązania w zakresie stolarki budowlanej, jak również profesjonalnego zarządzania procesami w firmach.  Użyteczne informacje znajdzie tutaj zarówno producent okien, dystrybutor, jak i projektant zainteresowany najnowszymi trendami w branży okiennej. Dzięki współpracy z instytutami badawczymi, specjalistami i praktykami z firm gwarantujemy fachowy charakter publikacji. "Mimo iż jest to wydawnictwo firmowane przez aluplast, chcemy aby nasze pismo wyróżniała atrakcyjna merytorycznie treść i by każda z grup adresatów pisma mogła w nim znaleźć jak najbardziej praktyczne informacje, związane z ich działalnością. Stąd też do redakcji pisma staramy się zapraszać ciekawych autorów, gwarantujących odpowiedni poziom publikacji – informuje Marcin Szewczuk, redaktor naczelny Profiokno." Magazyn ukazuje się w nakładzie 6800 egz. i jest bezpłatnie dystrybuowany do producentów okien, sprzedawców okien, architektów oraz firm budowlanych.

Osoby zainteresowane bezpłatną prenumeratą magazynu "Profiokno" w wersji drukowanej zachęcamy do wypełnienia formularza prenumeraty.

 

Znajdź producenta okien

 


Zamów bezpłatną prenumeratę

 
zamow_prenumerate_profiokno_za_darmo


Kontakt z redakcją

 

W sprawach dotyczących współpracy redakcyjnej jak również reklamy na łamach Profiokno, prosimy o kontakt z redakcją pisma na adres poczty email profiokno@aluplast.com.pl lub telefonicznie, nr 61 654 34 35.