System okienny ENERGETO NEO wyróżniony w programie Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki.

Pod koniec lutego na zamku w Gniewie już tradycyjnie odbył się Konwent Stolarki VIP, którego firma Aluplast była patronem strategicznym. To jedno z pierwszych, po długiej przerwie, wydarzeń branżowych, które cieszyło się dużą frekwencją przedstawicieli firm produkujących i sprzedających stolarkę. A dopełnieniem bogatego programu wystąpień i prezentacji było również wręczenie wyróżnień w programie Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki.

ENERGETO NEO – premierowo „na żywo”

Podczas Konwentu Stolarki w Gniewie po raz pierwszy „na żywo” została zaprezentowana nowa platforma systemowa Aluplast – ENERGETO NEO.

        aluplast_Konwent_STolarki_Gniew_IRBS_2 aluplast_Konwent_STolarki_Gniew_IRBS aluplast_Konwent_STolarki_Gniew_IRBS_8

Zawieszenie oraz przesuwanie terminów wielu imprez i targów branżowych skłoniło nas do tego, by właśnie podczas Konwentu w Gniewie po raz pierwszy publicznie zaprezentować nasze najnowsze systemy ENERGETO NEO – komentuje Marcin Szewczuk, Marketing Manager Aluplast sp. z o.o.. Na etapie wprowadzania produktu na rynek była to doskonała okazja, by uzyskać bezpośredni feedback ze strony producentów i sprzedawców okien. Poza krótki wykładem zaprezentowaliśmy również całe spektrum dostępnych w ramach tego systemu rozwiązań konstrukcyjnych. Dziękujemy za wiele ciekawych i konstruktywnych rozmów. Duże zainteresowanie i życzliwe przyjęcie branży utwierdza nas w przekonaniu, że może to być bardzo atrakcyjna i pożądana propozycja.

       aluplast_Konwent_STolarki_Gniew_IRBS_7 aluplast_Konwent_STolarki_Gniew_IRBS_10 aluplast_Konwent_stolarki_w_Gniewie

System ENERGETO NEO wyróżniony w programie Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki

System okienny ENERGETO NEO to nowy wymiar w projektowaniu okien, które są w stanie spełnić najwyższe wymagania w zakresie efektywności energetycznej i najnowszych trendów projektowych. Najbardziej innowacyjne technologie Aluplast połączone z wyjątkowym designem. Właśnie te aspekty zyskały uznanie organizatorów programu Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki, którzy wyróżnili system ENERGETO NEO.

                                             aluplast_Konwent_STolarki_Gniew_IRBS_4 aluplast_Konwent_STolarki_Gniew_IRBS_3

W programie IRBS - Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki wyróżniamy te rozwiązania, które spełniają kryteria innowacyjności, ale często także wychodzą naprzeciw zmieniającym się czasom; informatyzacji, automatyzacji, ekologii, intuicyjności działań i potrzebom rynku, tak klientów biznesowych, jak i konsumentów" mówi Grzegorz Cendrowski, organizator programu IRBS z firmy Stolarka VIP.