Drzwi PVC 85 mm

Seria IDEAL 7000 otwiera nowe możliwości w produkcji drzwi zewnętrznych. Dzięki wielokomorowej budowie, głębokości zabudowy 85 mm i możliwości stosowania pakietów szybowych i wypełnień o szerokości do 50 mm udało się znacząco poprawić parametry izolacyjności termicznej konstrukcji, osiągając wartość Uf do 1,2 W/m2K.

W ramach rozwiązania systemowego dostępny jest niski próg drzwiowy o wysokości 20 mm, co odpowiada wymogom dla budownictwa pozbawionego barier architektonicznych i umożliwia bezproblemowe wchodzenie i wychodzenie. 

Specjalnie ukształtowane stopy progu pozwalają na łączenie z systemowymi profilami dodatkowymi, takimi jak poszerzenia. Szeroki okapnik aluminiowy skutecznie odprowadza wodę na zewnątrz.

 

Drzwi zewnętrzne aluplast Ideal 7000 z wypełnieniem nakładkowym zakrywającym profil skrzydła

 

W ramach serii Ideal 7000 dostępne jest nowe systemowe rozwiązanie dla ekskluzych drzwi wejściowych z eleganckim i prostym design’em. Dzięki nowemu profilowi drzwiowemu, dedykowanemu do drzwi zewnętrznych z wypełnieniami nakładkowymi zakrywającymi płaszczyznę skrzydła,  drzwi wejściowe aluplast spełniają wysokie wymagania estetyczne stawiane przez architektów. Nowe rozwiązanie dla drzwi zewnętrznych zostało opracowane w porozumieniu ze wszystkimi wiodącymi producentami wypełnień. Rezultat: dzięki zredukowanej o 4 mm do 81 mm głębokości zabudowy nowego wariantu skrzydła, wszystkie popularne wypełnienia mogą być bez wymiany uszczelek stosowane przy systemowej głębokości zabudowy profili wynoszącej 85 mm. 

 

drzwi_zewnetrzne_Ideal_7000_z_panelem_nakladkowym_dwustronnym drzwi_zewnetrzne_Ideal_7000_z_panelem_nakladkowym_jednostronnym

 

  • Głębokość zabudowy 85mm
  • Wyjątkowe parametry termiczne  (wartość Uf = 1.2 W/m²K)
  • Wzmocnienia stalowe o dużych przekrojach gwarantują odpowiednie parametry statyczne i wytrzymałościowe
  • Grubość oszklenia lub wypełnienia panelowego do 51 mm
  • Delikatny design ze skrzydłem o wysokości zaledwie 116 mm
  • Zoptymalizowany, nowy system uszczelnienia zewnętrznego w ramie i słupku
  • System uszczelnienia zewnętrznego pozwala na montaż masywnych zaczepów
  • Niski próg aluminiowy z przekładką termiczną

Jesteś zainteresowany systemem Drzwi PVC 85 mm?

Skontaktuj się z przedstawicielem
lub
Znajdź dealera w okolicy