Systemy okienne PVC

energeto

Systemy energeto ®, to przykład wykorzystania i połączenia w obrębie jednej technologii wszystkich czynników niezbędnych do optymalizacji okien PVC pod kątem ograniczania strat ciepła. To systemy rekomendowane do nowoczesnych budynków energooszczędnych i pasywnych.  

IDEAL 8000

Nowy wymiar energooszczędności. Ideal 8000 to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy oczekują komfortu mieszkania na najwyższym poziomie.

aluplast Intertec 85 mm

Zaawansowany system profili okiennych o głębokości
zabudowy 85 mm, który dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań oferuje znakomite parametry techniczne oraz wysoki komfort użytkowania okien.

IDEAL 7000

Nowy wymiar energooszczędności. Nowoczesna architektura wymaga nowych standardów w sferze technicznej, funkcjonalnej i estetycznej. 

IDEAL 5000

Dla wymagających. Zaawansowany system pięciokomorowy o głębokości zabudowy 70 mm z systemem trzech uszczelek, o możliwości szklenia pakietami szybowymi do 41 mm szerokości.

IDEAL 4000

Więcej możliwości. System 5-6 komorowy o głębokości zabudowy 70 - 85 mm, z uszczelniem zewnętrznym i możliwością stosowania pakietów szybowych do 48 mm szerokości, oferujący szeroki wachlarz kombinacji profili.

IDEAL 2000

 System 3-4 komorowy o głębokości zabudowy 60 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, z możliwością stosowania pakietów szybowych do 35 mm szerokości.