Profile renowacyjne (rynek francuski, włoski)

aluplast_okno_renowacyjne_140x10_140x20System ram renowacyjnych wykorzystywany jest do montażu okien bez konieczności demontażu starych ościeżnic. Specyfika tego typu okien polega na wykorzystaniu specjalnych ram renowacyjnych z tzw. profilem maskującym, który obejmuje drewnianą ościeżnicę tworząc charakterystyczną opaskę od wewnątrz, a od zewnątrz możemy zastosować specjalne profile obudowujące. Profile maskujące w ramach posiadają różne szerokości, ale możliwe jest również docięcie ich pod konkretne potrzeby.

aluplast_rama_renowacyjna Nie ma wówczas konieczności demontażu starych ościeżnic drewnianych (lub ewentualnie z innych materiałów). Ramy renowacyjne mają dodatkowo obniżoną wysokość, by ze względu na montaż na starej ościeżnicy, nie ograniczać znacząco powierzchni przeszklenia. Przy takim montażu unika się niebezpieczeństwa uszkodzenia elewacji budynku, przyspiesza czas wymiany okien i unika się części prac wykończeniowych (naprawczych oraz malarskich).

Od początku 2018 roku w naszej ofercie pojawiła się nowa rama renowacyjna 140x09, która stopniowo będzie zastępowała dostępną dotychczas w programie ramę 140x10:

aluplast_nowa_rama_renowacyjna

 

Przeczytaj:

Co charakteryzuje okna we Francji - "Okna_po_francusku" 

 

Dane techniczne

Jesteś zainteresowany systemem Profile renowacyjne (rynek francuski, włoski)?

Skontaktuj się z przedstawicielem
lub
Znajdź dealera w okolicy

Znajdź producenta okien